Minho, korejský Sherlock Holmes

10. února 2012 v 0:44 | Terka |  Kpop
Jak jistě mnozí postřehli. Choi Minho se stal součásti desetidílného projektu s názvem "Salamander Guru And The Gang". V samotných počátcích byla zveřejněná informace o tom, že jeho postava bude jakýsi počítačový mág. Doposud vyšli pouze dva díly a zrovna dnes má vyjít třetí, který je zatím fanynkami ten nejvíce diskutovaný, neboť naše Flaming charisma se skutečně činí. A podle všeho by mohlo dojít k polibku-resektive kaprovi.... (Já si ale myslim, že spíš ne. Znáte to.... Korejci vás vždycky navnadí, co bude.... a stejně si toho hudlana daj až v předposlednim díle... grrr!)


Ale upřímně řečeno Bůhví co se stane. Žánrově je to označené jako komedie.... no jako směšný to je, jenom zatim nevim, jestli je to spíš k smíchu nebo na legraci... Jako takhle. "Attack on the pin-up boys", ve kterém účinkovali jako hlavní postavy SuJu, jistě znáte. A to byla vážně legrace. Když sem to viděla prvně, smála sem se až sem se za břicho popadala... hehe :) Ale jak sem pustila Salamandra, tak si říkám... Kurňa jeden film, ve kterém byla zakomponovaná hovna, jako důležitá součást zápletky, snad stačil ne? Ve skutečnosti mi první díl nepřipadal ani úsměvný natož pak jako komedie. Jistě, jistou komedií je samozřejmě postava Minha, neboť za celou první půlhoinu nám ho ukážou zhruba 4x a to pokaždý na pár vteřin, během kterých něco děsně drsně dělá.... Čekuje obrázky na netu, zírá, jí, natáčí lidi a po páté už dokonce promluvil. Navzdory tomu, že působí zvláštně vidět našho šajňáckého Minha, hrát v čemkoliv jiném než ve videoklipu, jeho postava bude pravděpodobně jediný řádný charakter v celém dorama.

Druhý díl už lecos napravil. Odkrýváme roušku minulosti Min Hyeoka (Minho) a i děj se začíná pěkně rísovat- a hlavně je konec s těmi hovny. Já se vážně na začátku hrozně bála, že nás budou provázet zbylých 9 dílů. Navzdory všemu humor tohoto dílka se mi zatím pod kůži tedy tragicky nedostává, avšak neházejme flintu do žita, ještě je čas to napravit....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama