Srpen 2011

TAKE CARE OF THE YOUNG LADY

28. srpna 2011 v 12:18 DRAMA
Já prostě když jí vidím, tak bych jí sežrala fakt!!! Obvykle mívám slabost vůči mužům, ale jak vidím tuhletu ženskou, tak se neudržím. Nikdo neumí udělat vážnější výraz a nikdo neumí zahrát větší neviňátko a zároveň tu nejpodlejší mrchu zároveň. Kdybych bydlela v Korei, chtěla bych být jako ona. Yoon Eun Hye. Nejoblíběnější herečka jakou mám. Já vím, že sem jí tady už opěvovala... Ale právě o tom to je.... právě kvůli ní jsme začala na tohle dorámko koukat... hehe... tak moc jsme zase chtěla vidět ot její cupitání :)

Něco málo k příběhu: Kang Hye Na, žena která žije v mužském světě. Má všechno, peníze, úspěch, vzhled, zázemí.... muži jí obdivují a ženy nenávidí. Dědička jedné největších firem.... Žije si na zámku jako prinezna obklopena svými služebnými a ochrankou.... No uznejte sami, co je to za život. Není divu, že z ní vyrostla zlá, panovačná mrcha.... Hned od začátku je jasné, že se musí objevit někdo, kdo jí přistřihne hřebínek a ukáže opravdový svět..... A jestli se ukáže?.. No to si piště, že ukáže a obrátí jí svět naprosto naruby.

Upřímně řečeno, pokud nejste zrovna fantik a netoužíte po něčem romantickém, táhlém a zamilovaném.... nebude tohle něco pro vás. Některé scény jsou okoukané, sondtrack taky není ničím speciální a konec je řekla bych předpovídatelný po první episodě. Ale pokud jste milovníky klišé, tak neváhejte ;) Já samotná to odkoukala, jen díky svému osobnímu poutu k hlavní představitelce... hehe :)