Červenec 2011

If in love like them

10. července 2011 v 18:31 DRAMA
V pokoji mám jednu kytku. Živou kytku. Je to japonská camelie, květy by měla mít červené. Mám jí na stole mazi
počítačem a tiskárnou-jediné volné místo u okna, které mi ještě zbylo. Koupila sem si jí sama z vlastní výplaty. fotku, která byla na kartónu, ve kterém se prodávaly jsem si vystřihla nalepila do diáře. Ani nevím proč. Mám ve svém pokoji hromadu věcí, které vlastně nevím na co mi tu jsou. Mám svůj vlastní pokoj, jsem jedináček. Vždycky jsem chtěla staršího bráchu. Hádám, že toho mi v mém ubíhajícím 20. roku života pán bůh nenadělí. Nevěřím na pána boha. Jsem ateista. Mám ráda vědomí toho, že jsou věci, které prostě na nikoho svést nemůžu a musím se s tím vyrovnat. Sama. Bez pána boha, bez bráchy, sama ve vlastním pokoji. Mám ráda svůj pokoj. Mám ráda i tu pitomou kytku, která je kromě mě to jediný, co v mým pokoji dýchá....... Nebývám smutná.... spíš někdy rozmrzelá, zklamaná a zahořklá. Ale jenom někdy ;)

Některé příběhy jsou předurčené k zániku, nejspíš jako tenhle. A některé příběhy vás do posledního okamžiku nutí doufat, že se stane zázrak, jako tenhle.
Lena, mladá dívká. Zpěvačka jejíž vzestup právě započal, se konečně po třech letech snažení rozhodne odhalit publiku svou tvář, kterou doposud vždy skrýala za maskou. Jung Tae mladý muž řídící kasino pod taktovkou mafie společně se vým společníkem vyrážejí na předání opravdu velikého balíku peněz. Lena skolabuje těsně před vystoupením a je okamžitě odvezena do nemocnice. Jung Tae se náhodou ocitl v obchodním domě, kerý se zřítil, po týdnu ho najdou stále živého a okamžitě ho odvezou do nemocnice. Takhle se potkali jen proto, aby zjistili, že tenhle malý zázrak jejich přežití je jenom hříčkou osudu a začátkem konce.

Abych pravdu řekla, nevyžívám se úplně ve filmech jejichž konce se úplně nepodobají mé představě o happyendu. Jsem ale mile překvapená, protože tahle story mě chytla navzdory tomu, že by každému bylo od začátku jasné, jak to dopadne. Plus malý bonus-OST je ve skutečnosti docela příjemně poslouchatelný :)