NAESSARANG.SSAGAJI

14. října 2010 v 18:22 |  DRAMA

100 DAYS WITH MISTER AROGANT


NE, ne, ne..... dnesa prostě nezvládnu odkoukávat celý dorama nebo anime.... Potřebuju nějakej film! A stalo se :) A všichni ho hrozně chválí a všude jsou o něm jen samé pěkné recenze, trailer vypadá nesložitě a brečet u toho nejspíš taky nebudu... Ok, jdu do toho.

Něco málo k příběhu: Ha Young, to je jméno jedné mladé dívky, která prostě nemá štěstí na kluky, tak jako většina z nás obyčejných pozemšťanek. 5ekněte sami, jestli by vás nenaštvalo se v den výročí s vaším miláčkem rozejít. No minimálně Ha Young to naštvalo a protože měla vždycky horlivou povahu tak si ulevila alespoň tím, že kopla do plechovky povlaující se jen tak na zemi. Ale co svět
100 days

nechtěl, ta letící plechovka přistála na hlavě pohledného mladíka řídícího vůz jakésy luxusní značka. A hádejte, co se stane když řidiče praští něco do hlavy a omdlí??? No správně, nabourá si auťáka.... a vytvoří si na něm škodu za pěknou hromádku peněz, teré nemáte a které po vás zaručeně bude chtít. Ani naše Ha Young neměla tolik peněz na to aby je dala Hyun-joonovi. Tak se společně dohodnout, že mu naše hrdinka bude po 100 dní dělat služku(prát, ukízet a podobné ptákoviny). V co se to nakonec zvrtne nejspíš tušíte, ale veřte, že cesta ke konci je trnitá. Ani já sem nečekala, že se zamotá až takhle moc.


Můj subjektivní názor je nemastný neslaný,.... nenadchne ani neurazí. Když potřebujete jednorázovku, tak je NAESSARANG.SSAGAJI pro vás jako stvořený ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama