OURAN HIGH SCHOOL HOIST CLUB

21. března 2010 v 12:02 |  Anime
Tak zlatíčka hehe..... Tohle anime mě přivedlo na komediální žánr. Zkrátka a dobře, kdo to viděl a neválel se smíchy v křečích po zemi, není člověk! Fakt! Možná by se někomu mohlo zdát, že je to příliš prostoduchoučké... Ale co? O to víc se budete nutit to doukoukat. Upřímně řečeno každé jiné anime z prostedí střední školy srovnávám s Ouranem. Pro mě byl první a je jedinečný :-) :-) :-)

Něco málo k příběhu: V podstatě by se dalo říct, že je tak trochu popelkovský příběh, akorát bez macechy, zlých sester a.... ženských šatů ;-) hehe.... No dobře vlastně to s Popelou má společného tak maximálně sociální postavení hlavní hrdinky, tedy vzhledem k ostatním postavám. No dobře- nebudu se do toho víc zamotávat. Zkrátka a dobře Haruhi je velmi cílevědomá dívenka,
OHSHC
která se díky téhle své vlastnosti dostala na prestižní školu Ouran. Proč prestižní? Řekněme, že je plná zbohatlých dědiček, což z ní v podstatě dělá spíš než školu, takový velký podnik....
Ale zpět k Haruhi. Jednoho krásného dne si naše hlavní hrdinka spletla dveře. A vstoupila do jí úplně cizího světa. Čekala na ní skupinka bishounenů, známá jako Ouranský hostitelský klub. Ti mají ve svém popisu práce bavit znuděné ouranské studentky, samozřejmě za poměrně tučnou finanční odměnu. A Haruhi ve své nešikovnosti srazí jednu velice drahou vázu, která je naneštěstí majetkem Hostitelského klubu..... A jak jinak by mohla splatit dluh než tím, že sama začne poskytovat svou společnost dívkám..... no sama... spíš sám, ono si jí totiž ze začátku spletli s klukem a všechny její zákaznice si MUSÍ myslet, že je to kluk. :-)

Anime o lásce, přátelství, důvěře ale i intrikách, zlobě a smutku. Pokud se chcete zasmát a chytnout za srdce, směle do toho ;-)

Sledování online:OHSHC cz sub
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Haruška ^^ xD Haruška ^^ xD | Web | 21. března 2010 v 14:46 | Reagovat

Školní život? xD Mě to spíš připadá jako život v pohádce xDDD ^^ samí boháči... xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama