DEATH NOTE

16. února 2010 v 22:58 |  Anime
Tak pro pořádek, nikdy jsem tohle anime neodkoukala úplně celý. Jediný co jsme viděla byla zfilmovaná verze a jestli si ode mě necháte poradit (hehe, nic jiného vám nezbyde), tak se na tu zfilmovanou verzi PROBOHA NEDÍVEJTE!!!!Ale jak už je mým dobrým zvykem, popřemýšlím o té troše, kterou v hlavě mám.
Takže mnozí z mých otakupřátel mě přesvědčovali o tom, že Death Note anime je mnohem lepší než Deat Note film. No, to je přece snad samozřejmý! V reálu bychom nikdy nedosáhly tak nádherných, jednolitých barev, výrazných rysů a hlavně ty !oči!... hehe, zas to odbíhání od tématu, škoda, že se nedají od tématu běhat maratony, myslím že na tom bych si dokázala postavit kariéru.. hehe už to dělám zase
Inu... Já osobně jsem divák zvídavý a proto, když znám konec, tak už mě nijak nepřitahuje prostředek ani začátek. Je to jako kdybych chtěla dostat chlapa a věděla, že ho dostanu. Chyběl by mi ten boj a ty krásné seznamovací začátky. Stejně tak jsem to měla s Death Note. Vzhledem k tomu, že sem znala celou zápletku i její následné rozuzlení, nikdy jsem se nepřinutila tohle anime dokoukat dál než do první poloviny druhého dílu.

Něco málo k příběhu: A tentokrát toho bude opravdu málo. Ale spíš proto, že jakýkoliv podrobný

popis, by až příliš prozrazoval. A to já nechci, mé recenze mají navnadit a doporučovat, ne hodnotit a shrnovat ;-)

Takže, příběh se zdá být ve svém jádře prostý. Syn kriminálního vyšetřovatele si to takhle štráduje po ulici, když v tom mu na hlavě přistane velký poznámkový zápisník smrti. Zvídavé dítko si přečte návod k použití a hned ho taky používá a zabíjí po stovkách všecky možné žločince.. jojo, pěkně provětrá vzduch chlapeček. Ale žijeme v době, kde smrt ať už oprávněná nebo ne, není považována za dobrý skutek.... To jak se to celé zamotává, jak se z kladného hrdiny stane záporný a ze záporného, kaldný, to že si divák najde více nežli oblibu v maniákalně geniálním pubescentovi, co se jen přejídá sladkostmi,... TO je pěkně prosím to, díky čemu se Death Note dostal do podvědomí mnohým Evropanům.

DEATH NOTE JE UKONČENÝ.

Odkazy na sledování on-line:Deat Note CZ dub
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama